SMS brána s adresářem

Z této brány můžete odesílat SMS zprávy na všechny české operátory - tj. na T-Mobile, O2 a Vodafone.

Na této bráně si můžete založit adresář, kde můžete shromažďovat čísla vašich přátel a kamarádů. Ten zjednoduší odesílání, neboť stačí pouze jednou zadat jméno a číslo a při dalších přístupech se přihlásíte do adresáře a pouze kliknete na vámi zadané jméno a odpovídající číslo se přenese do SMS brány, kde stačí vyplnit pouze text zprávy a odeslat. Věřím, že tento adresář vám zjednoduší odesílání SMS zpráv.

Barevné animace, reálné melodie a vlastní MP3

Nově si na váš mobilní telefon můžete nechat zaslat barevné animace a reálné tóny jako zvuky zvířat, různé průpovídky a nebo reálnou hudbu. Do vašeho telefonu si také můžete nechat nahrát vlastní MP3 hudbu, zvuky či melodie.

Možnost placení kartou

Za loga, polyfonní melodie, barevná loga a melodie, java hry či reálné tóny můžete nyní platit také svou platební kartou. Cena při platbě kartou je nižší než při platbě pomocí SMS. Platby kartou jsou zabezpečeny programem 3-D Secure a veškeré údaje o platební kartě zadáváte až na zabezpečených stránkách banky.

Java hry

Na svůj telefon si také můžete stáhnout mnoho Java her, které vás jistě pobaví až se budete nudit a budete mít po ruce pouze svůj mobil. Hry jsou určeny pro většinu mobilních telefonů podporující Javu. Vybírat hru si můžete z mnoha žánrů - arkády, akční hry, logické hry, závodní hry, sportovní hry, erotické hry, adventury či karetní hry. Pokud hledáte hry hratelné přes internet, navštivte sekci Internetové hry na portálu divoch.net.

Loga a melodie

Na stránkách SMS brány s adresářem si můžete vybrat z největší databáze log a melodií v České republice. Na svůj telefon si můžete stáhnout barevné obrázky, loga operátorů, loga skupin, obrázkové SMS, či si vylepšit polyfonními (vícehlasými) melodiemi mobilní telefony značek Nokia, Alcatel, Siemens, Ericsson, Motorola a Samsung. Všechny obrázky si můžete prohlédnout a melodie poslechnout než si je necháte zaslat. Loga a melodie jsou průběžně aktualizované a odrážejí stav toho co právě letí (Superstar, sport, léto). Samozřejmě jsou loga a melodie propojeny s adresářem, takže když chcete někomu udělat radost a poslat mu logo či melodii, nemusíte si pamatovat jeho číslo, ale stačí přetáhnout z adresáře. Mezi adresářem a skupinami log a melodií si vybíráte v pravém sloupci nahoře - [Zobrazit loga a melodie] a [Zobrazit adresář]. Takže směle do vybírání - je pro Vás připraveno více než 10 000 položek.

Nastavení Vašeho účtu

Přibyla možnost nastavení si Vašeho účtu. Ta je přístupná po přihlášení kliknutím na tlačítko Nastavení na hlavní stránce. V Nastavení můžete měnit Vaše přístupové heslo do adresáře, dále pak můžete měnit Váš e-mail (který jste zadali při registraci) a pokud chcete zadat Vaše mobilní číslo, které bude použito na předvyplnění na SMS bráně Vodafone. Všechny tyto údaje nebudou použity pro jiné účely. Jako poslední možností v nastavení je možnost vytváření, editace a rušení skupin (viz dále).

Skupiny

Novinkou v adresáři je možnost vytváření skupin, do kterých si můžete uložit různé kontakty podle Vašeho uvážení (např. skupiny Rodina, Práce atd.) Skupiny si vytváříte v nastavení a můžete jich mít kolik chcete. Také název skupiny může být jakýkoliv (max. 20 znaků dlouhé). Všichni máte přednastavenou skupinu 'Všichni', ve které jsou všechny Vaše kontakty. Jakou skupiny prohlížíte vidíte na hlavní stránce pod Vašimi kontakty. S bílým pozadím je aktuálně prohlížená skupina, modře podbarvené jsou ostatní skupiny. Kliknutím na vybranou skupinu zobrazíte kontakty ve skupině. Přidání kontaktu do skupiny se provádí buď přímo při přidávání kontaktu a nebo při editaci. Každý kontakt může patřit až do 3 skupin (+ do skupiny Všichni).Pokud chcete kontakt přidat pouze do jedné skupiny nechte zbývající 2 nevybrané (---).

SMS na čísla T-Mobile

Protože 4.2.2003 zrušil T-Mobile svoji bezplatnou SMS bránu, změnila se možnost posílat SMS do sítě T-Mobile
Jste-li majitelem SIM karty T-Mobile můžete využívat 20 (resp. 100) SMS zpráv zdarma.
Pro využití těchto zpráv se musíte zaregistrovat na t-zones. Využívání adresáře společně s t-zones je jednoduché. Přihlaste se do adresáře. Nyní klikněte na záložku t-zones (nad tímto textem) a objeví se přihlašovací formulář na t-zones. Přihlaste se a klikněte na odkaz SMS. Nyní vidíte formulář na odesílání SMS podobný předchozí bezplatné bráně. Pod tlačítky Smazat a Odeslat máte informaci o tom, kolik Vám ještě zbývá volných SMS zpráv. V adresáři za jménem se nově objevilo číslo. Označte vámi zvolené číslo (možný i dvojklik myší) a přetáhněte pomocí myši do formuláře na t-zones.

Automatické přihlašování

Pokud při přihlašování zaškrtnete možnost Heslo uložit při Vašem příštím přístupu na sms.divoch.net budete automaticky přihlášeni ve Vašem adresáři. UPOZORNĚNÍ! Tuto možnost využívejte pouze tehdy, pokud na váš počítač nemají přístup jiní lidé, nebo se k Vašemu počítači přihlašujete s heslem. Automatické přihlašování bude fungovat pouze pokud máte ve vašem prohlížeči zapnuté cookie. Pokud chcete automatické přihlašování zrušit klikněte na otazník u přihlašování a řiďte se návodem, nebo se znovu přihlaste bez zaškrtnuté možnosti heslo uložit.

Informace o poslední návštěvě

V adresáři máte informaci o Vašem posledním přístupu do SMS brány s adresářem, který by Vás upozornil pokud by na váš účet přistupoval někdo neoprávněně.

[CNW:Counter]